+
Tel. +420 77 33 18 0 81

Rohlíkové boilie lisované

ČERVI MIX ⌀
Kč 65,- Kč 74,-
  • Skladem:
  • Dostupnost:
  • Hmotnost obsahu:
Rohlíkové boilie lisované | ČERVI MIX ⌀

Lisované rohlíkové a chlebové boilies, různých příchutí dle odladěné receptury. Kuličky s centrální dírkou, pro snadné navazování na přívěs jsou plné esencí, ochucovadel a aromat. Ochucené a dipované je přímo těsto + druhé dipování je aplikováno na povrch, když jsou již kuličky částečně vysušeny. Používají se k tomu jen kvalitní komponenty, sladidla, oleje a barviva. K zatraktivnění tmavších verzí se používá hlavně melasa, na světlé verze zase kvalitní hroznový koncentrát. Kuličky jsou vyráběny primárně potápivé, do budoucna připravíme i řadu plovoucích.

Konzistencí poloměkké až tvrdé nástrahy, které přiměřeně voní, ve vodě od nahození pracují a tím lákají ryby do lovného místa. V nabídce aktuálně velikost ⌀ 14-16 mm, ⌀ 18-20 mm a jejich MIX. Vyrobeny tak, aby ideálně vydržely nastraženy ve vodním sloupci až do záběru. Běžně vydrží v rozmezí 4 až 12 hodin (několik let testování na pískovnách, štěrkovnách a velkých údolních nádržích), v závislosti na teplotních podmínkách, pohybu vody a tlaku bílé ryby. V kontrolovaných podmínkách vydržely bezpečně uchyceny na přívěsu v rozmezí mezi 4 až 12 hodinami. Po celou dobu postupně mění svůj tvar a uvolňují aromata, chuťovou stopu do svého okolí. Povrch nástrahy se postupně změní na „hlenovitý“, přičemž střed zůstává tužší a pevně drží na přívěsu háčku.

Nastražit lze několika způsoby:

Doporučovanou variantou je nastražení na silikonový přívěs (v každém balení jsou přiloženy silikonové přívěsy, pro snadné nastražení na háček).

Druhou variantou je nastražení na klasický vlasový přívěs, který zná a používá každý lovec kaprů či na feeder.

Třetí variantou je vyvázání šňůrkou a zavěšení na háček. Tuto variantu ale příliš nedoporučujeme. I z toho důvodu nejsou nástrahy z výroby navázány na šňůrku/vlasec. Naopak mají centrální otvor pro snadné nastražení na všemožné typy přívěsů.

Kuličky něco vydrží, což dokazuje i to, že verzi ⌀ 18-20 mm lze na střední vzdálenost, cíleně nahazovat kobrou, případně nastřelovat prakem.

  • Příchuť:     Červi

  • Velikost:    MIX ⌀

Jak boilie nastražit na silikonový vlas.

Co budete k montáži potřebovat?

Provedení montáže je snadné a téměř vše potřebné naleznete v krabičce. Jediné co budete potřebovat k provlečení rohlíkového boilie je boilie jehla s háčkem.

Pokud máte vše připraveno, stačí odtrhnout jeden silikonový vlas (je součástí obsahu krabičky), provléknout jehlu kuličkou boilie, zaháknout vlas za otvor na menší straně vlasu a tento protáhnout skrz kuličku boilie. Poté dejte jehlu stranou a zahákněte boilie vlas za stejný otvor na háček. Tak a to je vše, montáž máte připravenu k nahození.

Pro představu se podívejte na obrázek níže.


Návod provedení montáže
Novinka
Rohlíkové boilie Xko
MIX ⌀
Kč 74,-
Rohlíkové boilie Jahoda
MIX ⌀
Kč 65,-
Rohlíkové boilie Konopí
MIX ⌀
Kč 65,-
Rohlíkové boilie Vanilka
MIX ⌀
Kč 65,-